Who's Online

We have 4 guests online

Galeria Butterfly

Polls

do you like our new website
 
Gimnastyka
There are no translations available.

Gimnastyka indywidualna

There are no translations available.

Gimnastyka przeznaczona zarówno dla osób sprawnych, jak i dla tych którzy wymagają szczególnych ćwiczeń ukierunkowanych na daną dysfunkcję. U osób sprawnych chcących poprawić swoją kondycje, wydolność lub zrzucić zbędne kilogramy gimnastyka indywidualna stosowana jest w formie trenera osobistego. 
Natomiast u osób którzy wymagają specjalnych ćwiczeń, stosowane są odpowiednie metody kinezyterapeutyczne i specjalne ćwiczenia dostosowane do ich potrzeb.

Gimnastyka rehabilitacyjno rekreacyjna

There are no translations available.

Serdecznie zapraszamy na gimnastykę ogólnokondycyjną połączoną z elementami tańca, aerobicu, ćwiczeń pilates i jogi. Program zajęć dostosowany jest dla osób w każdym wieku i z różnym stopniem sprawności fizycznej.
Nie ma absolutnie żadnych zdrowotnych powodów do rezygnacji z ćwiczeń. Wymówka, że w końcu cierpi się na bóle stawów, albo też że układ krążenia nie funkcjonuje już prawidłowo lub dokucza reumatyzm, to prawie zawsze objaw lenistwa. Z wyjątkiem ostrych urazów, infekcji czy zapaleń nie ma żadnych przeciwwskazań do uprawiania sportu i ruchu.

Gimnastyka korekcyjna

There are no translations available.

Gimnastyka korekcyjna ma za zadanie skorygować wady postawy.

 

Jesteś tutaj: Gabinet Gymnastics