Who's Online

We have 3 guests online

Galeria Butterfly

Polls

do you like our new website
 
Nasz zespół
There are no translations available.
Krystyna Bujakowska

Założycielka i właścicielka gabinetu "Butterfly". W zawodzie rehabilitanta pracuje od 41 lat, w tym 18 lat pracy w społecznej służbie zdrowia (szpital, przychodnia, szkoła, dom pomocy społecznej), a od 25 lat prowadzi własną działalność rehabilitacyjną. Obecnie koordynatorka pracy zespołu rehabilitantów.


 

 

 

Barbara Kowalczyk

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i PPWSZ w Nowym Targu. Odbyła wiele praktyk na oddziałach szpitalnych, w uzdrowiskach i przychodniach. Doświadczenie zdobyła także podczas wizyt domowych u chorych. W pracy z pacjentem wykorzystuje elementy najnowszych technik, a każda osoba jest dla niej nowym wyzwaniem wymagającym indywidualnego podejścia. W wolnych chwilach studiuje literaturę fachową i dalej poszerza swoją wiedzę. Interesuje się szczególnie masażem. W życiu prywatnym ceni sobie czas spędzony z najbliższymi. Lubi aktywnie spędzać czas, np. szlifując jazdę na łyżwach.

 

 

Aneta Małkiewicz

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobyła zarówno w państwowych, jak i prywatnych placówkach rehabilitacyjnych. Wciąż poszerza swoją wiedzę o dodatkowe szkolenia i kursy podyplomowe. W trakcie terapii korzysta z technik zaczerpniętych m.in. z koncepcji PNF, terapii tkanek miękkich czy Kinesiology Tapingu. Prywatnie miłośniczka górskich wędrówek i skoków spadochronowych. Zwolenniczka zdrowego trybu życia.

 

 

 

Barbara Bujakowska

Twórca niezależny, tancerka, performerkazwiązana z Krakowem. Taniec studiowała  na Anton Bruckner Privatuniversitat w Linz oraz w Salzburg Experimental Academy of Dance (Austria), wcześniej była uczennicą Studia Baletowego przy Operze Krakowskiej. Była stypendystką Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Art Stations Foundation oraz Telewizji Polskiej. Tworzy własne spektakle oraz współpracuje z polskimi i zagranicznymi artystami. Z gabinetem "Butterfly" związana od ponad sześciu lat.

 

 

 

Damian Olek

Absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu i Medycznego Studium Masażu Leczniczego w Krakowie. Zajmuje się usprawnianiem pacjentów w chorobach neurologicznych, reumatycznych i ortopedycznych, głównie w domu pacjenta. W pracy wykorzystuje elementy metody PNF i McKenziego. 


 

Jesteś tutaj: Gabinet Home Our team