Who's Online

We have 3 guests online

Galeria Butterfly

Polls

do you like our new website
 
Masaze
There are no translations available.

Therapeutic

Massage Therapeutic

Sports

Masaż sportowy jest to intensywny masaż zmniejszający zmęczenie organizmu wynikłe na skutek aktywności fizycznej. Masaż występuje w kilku formach zależnych od czasu zabiegu w stosunku do aktywności sportowej, wyróżniamy: masaż przed wysiłkowy, masaż między wysiłkowy, masaż powysiłkowy i masaż uzupełniający.

Relaxation

Jego celem jest zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, a tym samym pełne rozluźnienie i odprężenie. Z tego powodu ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało.

Hot Stone Massage

Masaż gorącymi kamieniami jest formą masażu wykorzystującą gorące kamienie w kontakcie z ciałem ludzkim. Kamienie używane do masażu są pozyskiwane ze specjalnie selekcjonowanych obszarów dużej aktywności wulkanicznej, a zarazem czystych ekologicznie. Różnej wielkości kamienie bazaltowe przystosowane są do masażu różnych części ciała. Tak więc największe używa się do masażu tułowia, mniejsze umieszcza się między palcami dłoni i stóp oraz na twarzy. Masaż gorącymi kamieniami ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale likwiduje napięcia mięśni, stres i zmęczenie.

 

Jesteś tutaj: Gabinet Offer Massages